

















Taurus FF2 2 L 8 person(s)
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: taurus
- Κωδικός: AGDTAUFON0001
- Βάρος(kg): 2.24kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 25.50cm x 25.50cm x 18.00cm
- EAN: 8414234689368
75,66€
Χωρίς ΦΠΑ: 61,02€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Capacity | 2 L |
| Control type | Rotary |
| Cool touch handle(s) | Yes |
| Cord length | 1 m |
| Depth | 241 mm |
| Dishwasher-proof parts | Yes |
| Doesn't contain | Perfluorooctanoic Acid (PFOA) |
| Easy to clean | Yes |
| Fondue ring | Yes |
| Fork material | Stainless steel |
| Form factor | Round |
| Guarantee | G024M |
| Handle(s) | Yes |
| Height | 159 mm |
| Housing material | Stainless steel |
| Indication light | Yes |
| Master (outer) case gross weight | 10 kg |
| Master (outer) case height | 385 mm |
| Master (outer) case length | 260 mm |
| Master (outer) case width | 520 mm |
| Non-slip feet | Yes |
| Non-stick coating | Yes |
| Number of fondue forks | 8 |
| Number of persons | 8 person(s) |
| Package depth | 250 mm |
| Package height | 180 mm |
| Package width | 250 mm |
| Power | 1000 W |
| Power indication light | Yes |
| Product colour | Black Silver |
| Products per master (outer) case | 4 pc(s) |
| Temperature (max) | 200 C |
| Weight | 2.04 kg |
| Width | 317 mm |
