





















Staub 40511-149-0 baking dish 4.4 L Rectangular Ceramic Casserole baking dish
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: STAUB
- Κωδικός: WLONONWCR3087
- Βάρος(kg): 2.45kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 40.40cm x 24.90cm x 7.60cm
- EAN: 4009839317163
87,96€
Χωρίς ΦΠΑ: 70,94€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Capacity | 4.4 L |
| Dishwasher proof | Yes |
| Freezer proof | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Handle(s) | Yes |
| Height | 76 mm |
| Lid included | No |
| Material | Ceramic |
| Microwave proof | Yes |
| Product colour | Blue |
| Shape | Rectangular |
| Temperature resistance range | -20 - 300 C |
| Type | Casserole baking dish |
| Weight | 2.52 kg |
| Width | 248 mm |
