





























Nedis WIFIPET10CWT dog/cat feeder/waterer Grey, White Cat (animal) / Dog
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: nedis
- Κωδικός: WLONONWCRPRPK
- Βάρος(kg): 3.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 11.80cm x 11.50cm x 16.50cm
- EAN: 5412810328468
149,87€
Χωρίς ΦΠΑ: 120,86€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Guarantee | G024M |
| Package depth | 240 mm |
| Package height | 250 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 2.94 kg |
| Package width | 390 mm |
| Pet type | Cat (animal) / Dog |
| Product colour | Grey |
