
Le Creuset Signature Roaster round 24cm
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRJF28
- Βάρος(kg): 4.69kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 29.50cm x 31.00cm x 14.00cm
- EAN: 0024147260752
304,72€
Χωρίς ΦΠΑ: 245,75€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Coating material | Enamel |
| Country of origin | France |
| Depth | 103 mm |
| Diameter | 24 cm |
| Dishwasher proof | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Handle material | Cast iron |
| Height | 166 mm |
| Lid included | Yes |
| Lid material | Cast iron |
| Material | Cast iron |
| Oven proof | Yes |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Volume | 4.2 L |
| Width | 252 mm |
