





Brita Style Essential filter jug + 4 Maxtra Pro Pure Performance filter cartridges (sand-coloured)
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: BRITA
- Κωδικός: AGDBRIDZF0208
- Βάρος(kg): 1.27kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 28.10cm x 27.00cm x 11.50cm
- EAN: 4006387145071
47,09€
Χωρίς ΦΠΑ: 37,97€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 105 mm |
| Dishwasher proof | Yes (apart from the Smart Light LED indicator) |
| Filtered water capacity | 1.4 L |
| Flip top lid | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Height | 273 mm |
| Jug | Yes |
| MAXTRA filtration technology | Yes |
| Product colour | Sand |
| Smart Light LED - Intuitive filter wear indicator | Yes |
| Water filter type | Pitcher water filter |
| Water tank capacity | 2.4 L |
| Weight | 581 g |
| Width | 239 mm |
