













Work Sharp Precision Pivot (009-021) - Sharpener
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: WORK SHARP
- Κωδικός: AGDWOKOST0052
- Βάρος(kg): 0.06kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 2.60cm x 13.70cm x 15.70cm
- EAN: 6629490401674
11,94€
Χωρίς ΦΠΑ: 9,63€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 20 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 60 mm |
| Material | Carbide Metal, Plastic |
| Product colour | Yellow Black |
| Sharpening material | Ceramics Diamond |
| Tilt angle | 25 |
| Type | Knife sharpener |
| Type of sharpener | Plate |
| Warnings | Be careful when replacing or using the blades to avoid cuts. Keep out of the reach of children. Use in accordance with the operating instructions to avoid injury. |
| Width | 70 mm |