











Braun TexStyle 5 SI 5057 RD Steam iron Ceramic soleplate 2700 W Black, Red
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Braun
- Κωδικός: WLONONWCRPTMH
- Βάρος(kg): 3.62kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 35.30cm x 23.30cm x 24.50cm
- EAN: 8021098002570
107,68€
Χωρίς ΦΠΑ: 86,84€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Anti-drip function | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Continuous steam | Yes |
| Continuous steam performance | 50 g/min |
| Cord length | 2 m |
| Cord storage | No |
| Cordless | No |
| Depth | 300 mm |
| Designed for travel | No |
| Ergonomic design | Yes |
| Ergonomic handle | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Handle material | Plastic |
| Height | 140 mm |
| Iron power | 2700 W |
| Low water alarm | No |
| Package depth | 325 mm |
| Package height | 160 mm |
| Package weight | 1.84 kg |
| Package width | 140 mm |
| Power indication light | No |
| Precision tip | Yes |
| Product colour | Red Black |
| Removable water tank | No |
| Self-cleaning | Yes |
| Soleplate type | Ceramic soleplate |
| Spray function | Yes |
| Steam boost function | Yes |
| Steam boost performance | 220 g/min |
| Steam-ready light | No |
| Steam/temperature control type | Automatic |
| Suitable for tap water | Yes |
| Swivel cord | Yes |
| Temperature-ready indicator | No |
| Type | Steam iron |
| Variable steam | Yes |
| Vertical steam function | Yes |
| Visible water level | Yes |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Water tank capacity | 0.3 L |
| Weight | 1.4 kg |
| Width | 140 mm |
