











Philips GC026/80 Fabric Shaver
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Philips
- Κωδικός: AGDPHIGDU0007
- Βάρος(kg): 0.26kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 9.00cm x 16.50cm x 8.00cm
- EAN: 8720389024962
21,46€
Χωρίς ΦΠΑ: 17,31€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery technology | Alkaline |
| Battery type | AA |
| Brush included | Yes |
| Dangerous goods | No |
| Depth | 80 mm |
| Guarantee | F024M |
| Height | 58 mm |
| Lightweight | Yes |
| Number of batteries supported | 2 |
| On/off switch | Yes |
| Package depth | 168 mm |
| Package height | 84 mm |
| Package weight | 258 g |
| Package width | 97 mm |
| Product colour | Black |
| Removable container | Yes |
| Width | 123 mm |