



















SINGER Elite sewing machine CE677 Electric current White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Singer
- Κωδικός: WLONONWCRMPUA
- Βάρος(kg): 8.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 52.40cm x 35.60cm x 24.60cm
- EAN: 7393033106317
512,55€
Χωρίς ΦΠΑ: 413,34€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable stitch length | Yes |
| Automatic buttonhole | Yes |
| Automatic needle threader | Yes |
| Buttonhole type | 7 One-step |
| Depth | 281 mm |
| Free arm | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 451 mm |
| LCD display | Yes |
| Number of stitch patterns | 200 |
| Power | 60 W |
| Power supply type | Electric |
| Product colour | White |
| Sewing machine functions | Sewing |
| Speed control type | Mechanical |
| START/STOP button | Yes |
| Stitch length adjustment | up to 4.5 mm |
| Stitch width adjustment | Do 7 mm |
| Weight | 6.2 kg |
| Width | 197 mm |
