

















SINGER 4432 Black Automatic sewing machine Electromechanical
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Singer
- Κωδικός: AGDSINMSZ0150
- Βάρος(kg): 7.90kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 33.50cm x 44.50cm x 22.00cm
- EAN: 7393033154523
353,57€
Χωρίς ΦΠΑ: 285,14€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 60 Hz |
| Adjustable feet | Yes |
| Adjustable stitch length | Yes |
| Body material | Metal |
| Built-in display | No |
| Buttonhole type | 1 Step |
| Carrying hole | Y |
| Control type | Knob |
| Depth | 221 mm |
| Free arm | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Height | 452 mm |
| Lens cap included | Yes |
| Needle threader included | Yes |
| Number of needle positions | 3 |
| Number of stitch patterns | 32 |
| Power source | AC |
| Product colour | Black |
| Quick-Set bobbin | Yes |
| Sewing machine functions | Sewing |
| Sewing speed | 1000 RPM |
| Stitch length | 4 mm |
| Stitch width | 6 mm |
| Type | Automatic sewing machine |
| Warnings | Regularly maintain and keep the machine clean in accordance with the user manual. Use with caution around children. Be careful when handling needles and sharp objects. |
| Weight | 7.86 kg |
| Width | 346 mm |
