

















Sewing machine UCZNIK IVONNE Mint
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Łucznik
- Κωδικός: AGDLUNMSZ0065
- Βάρος(kg): 7.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 45.50cm x 25.00cm x 32.50cm
- EAN: 5902022184438
170,75€
Χωρίς ΦΠΑ: 137,70€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Accessory storage | Yes |
| Adjustable feet | Yes |
| Adjustable shoe pressure | No |
| Adjustable stitch length | Yes |
| Adjustment of thread tension | 0 - 9 |
| Automatic needle threader | No |
| Automatic thread trimming | No |
| Buttonhole type | 4 Step |
| Carrying hole | Y |
| Control type | Button, rotary |
| Depth | 170 mm |
| Fixing of feet | MATIC system |
| Foot control pedal | Yes |
| Free arm | Yes |
| Grabber | Swinging |
| Guarantee | F024M |
| Height | 300 mm |
| Housing material | Polycarbonate (PC) |
| Illumination LED | Yes |
| Number of bobbins | 3 pc(s) |
| Number of needles included | 3 |
| Number of stitch patterns | 38 |
| Oiler included | Yes |
| Power | 70 W |
| Presser foot included | Universal For sewing on buttons For buttonhole sewing For embroidering zippers |
| Product colour | Mint colour |
| Quick-Set bobbin | Yes |
| Screwdriver included | Yes |
| Sewing machine functions | Sewing |
| Sewing with double needle | Yes |
| Stitch length adjustment range | 0-4 mm |
| Stitch width | 5 mm |
| Storage pouch | Yes |
| Type | Semi-automatic sewing machine |
| Voltage | 220 -240 V |
| Weight | 6.2 kg |
| Width | 415 mm |
