















POLONIA 2018 Sewing machine mechanical ucznik
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Łucznik
- Κωδικός: AGDLUNMSZ0049
- Βάρος(kg): 6.72kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 38.00cm x 22.00cm x 42.00cm
- EAN: 5902022183103
179,39€
Χωρίς ΦΠΑ: 144,67€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Accessory storage | Yes |
| Adjustable needle position | No |
| Adjustable stitch length | Yes |
| Automatic needle threader | Yes |
| Built-in light | Yes |
| Buttonhole type | 4 Step |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Depth | 165 mm |
| Free arm | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Height | 270 mm |
| Housing material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| number of programs | 22 |
| Power | 70 W |
| Power supply type | Electric |
| Product colour | White |
| Sewing machine functions | Sewing |
| Stitch length | 4 mm |
| Type | Mechanical sewing machine |
| Weight | 5.2 kg |
| Width | 365 mm |
