













KORNELIA II 2004 Sewing machine mechanical ucznik
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Łucznik
- Κωδικός: AGDLUNMSZ0019
- Βάρος(kg): 8.42kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 45.00cm x 37.00cm x 21.50cm
- EAN: 5907595764018
184,69€
Χωρίς ΦΠΑ: 148,95€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Accessory storage | Yes |
| Adjustable needle position | No |
| Adjustable stitch length | Yes |
| Automatic needle threader | No |
| Built-in light | Yes |
| Buttonhole type | 4 Step |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Depth | 165 mm |
| Free arm | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Height | 310 mm |
| Housing material | Polycarbonate (PC) |
| number of programs | 48 |
| Product colour | White |
| Sewing machine functions | Sewing |
| Stitch length | 4 mm |
| Type | Mechanical sewing machine |
| Weight | 5.9 kg |
| Width | 380 mm |
