
Brother RH137 sewing machine Electric
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Brother
- Κωδικός: AGDBROMSZ0007
- Βάρος(kg): 5.82kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 19.20cm x 34.70cm x 35.20cm
- EAN: 4977766706216
- ΚΩΔ. ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ: 259843
220,47€
Χωρίς ΦΠΑ: 177,80€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Automatic needle threader | Yes |
| Control type | Buttons |
| Depth | 170 mm |
| Free arm | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Height | 310 mm |
| Number of stitch patterns | 37 |
| Power supply type | Electric |
| Product colour | White |
| Sewing machine functions | Sewing |
| Stitch length | 4 mm |
| Stitch width | 5 mm |
| Weight | 6.5 kg |
| Width | 400 mm |
