









MPM 116-CJI-17 combi-fridge Built-in 116 L White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MPM
- Κωδικός: AGDMPMLOZ0010
- Βάρος(kg): 33.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 58.00cm x 62.50cm x 88.50cm
- EAN: 5903151039248
464,47€
Χωρίς ΦΠΑ: 374,57€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Annual energy consumption | 148 kWh |
| Appliance placement | Built-in |
| Built-in display | No |
| Climate class | N-ST |
| Depth | 543 mm |
| Door hinge | Right |
| Egg tray | Yes |
| Energy efficiency class | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1607387 |
| Freezer net capacity | 16 L |
| Freezer position | Top-placed |
| Freezer temperature (min) | -9 C |
| Freezing capacity | 2 kg/24h |
| Fridge door balconies | 3 |
| Fridge interior light | Yes |
| Fridge net capacity | 100 L |
| Fridge number of shelves/baskets | 2 |
| Guarantee | F024M |
| Height | 820 mm |
| Icemaker | No |
| Lamp type | LED |
| Noise emission class | C |
| Noise level | 39 dB |
| Product colour | White |
| Storage time during power failure | 12 h |
| Total net capacity | 116 L |
| Warnings | Do not dismantle the appliance yourself. Installation should be carried out by a qualified professional. The appliance contains substances hazardous to the environment do not dispose of in the regular rubbish bin. |
| Width | 590 mm |
