







Aluminium moka pot MR-1657-9-BEIGE MAESTRO
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Maestro
- Κωδικός: AGDMEOZAP0076
- Βάρος(kg): 0.83kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 13.30cm x 17.50cm x 23.30cm
- EAN: 4897144675296
18,89€
Χωρίς ΦΠΑ: 15,23€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Capacity | 0.45 L |
| Capacity in cups | 9 cups |
| Depth | 115 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 230 mm |
| Hinged lid | Yes |
| Housing material | Aluminium |
| Product colour | Bronze Beige |
| Product type | Moka pot |
| Suitable for induction hobs | Yes |
| Width | 195 mm |