









Aluminium moka pot MR-1657-3-BEIGE MAESTRO
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Maestro
- Κωδικός: AGDMEOZAP0074
- Βάρος(kg): 0.49kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 12.00cm x 12.80cm x 16.70cm
- EAN: 4897144675272
13,09€
Χωρίς ΦΠΑ: 10,55€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Capacity | 0.15 L |
| Capacity in cups | 3 cups |
| Depth | 95 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 160 mm |
| Hinged lid | Yes |
| Housing material | Aluminium |
| Product colour | Bronze Beige |
| Product type | Moka pot |
| Suitable for induction hobs | Yes |
| Width | 155 mm |