









Feel-Maestro MR1660-200 manual coffee maker Pod coffee maker 0.2 L Chrome
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Maestro
- Κωδικός: AGDMEOZAP0002
- Βάρος(kg): 0.35kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 15.50cm x 10.50cm x 9.10cm
- EAN: 4820096554722
10,84€
Χωρίς ΦΠΑ: 8,74€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Coffee input type | Ground coffee |
| Cool touch handle(s) | Yes |
| Depth | 110 mm |
| Guarantee | F024M |
| Handle material | Thermoplastic |
| Height | 145 mm |
| Product colour | Silver |
| Product type | Moka pot |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Suitable for hob types | Electric Halogen Induction Sealed plate Ceramic Gas |
| Volume | 100 ml |
| Warnings | Do not leave the device unattended during use. Always disconnect the device from the power supply before cleaning. Follow the safety guidelines for safe use to avoid the risk of burns. |
| Width | 85 mm |