























Unold Belgian Waffle Maker Brussels (48275)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Unold
- Κωδικός: WLONONWCROPCC
- Βάρος(kg): 3.78kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 17.50cm x 32.00cm x 35.50cm
- EAN: 4011689482755
100,57€
Χωρίς ΦΠΑ: 81,11€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Cable colour | Black |
| Compliance certificates | CE |
| Cool touch handle(s) | Yes |
| Cord length | 0.7 m |
| Cord storage | Yes |
| Customs product code (TARIC) | 85167970 |
| Depth | 292 mm |
| Easy to clean | Yes |
| Grilling | No |
| Guarantee | F024M |
| Height | 133 mm |
| Housing material | Plastic |
| Layers per pallet | 5 pc(s) |
| Lid material | Plastic |
| Manual | Yes |
| Manual languages | Dutch French Polish Spanish Italian German English |
| Master (outer) case gross weight | 15.8 kg |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 40 11689 442759 |
| Master (outer) case height | 380 mm |
| Master (outer) case length | 340 mm |
| Master (outer) case width | 700 mm |
| Master (outer) cases per pallet | 15 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer | 3 pc(s) |
| Non-slip feet | Yes |
| Non-stick coated plates | Yes |
| Non-stick coating | Yes |
| Number of waffles | 2 waffle(s) |
| Other packaging weight | 0.5 g |
| Package depth | 172 mm |
| Package height | 360 mm |
| Package weight | 3.8 kg |
| Package width | 328 mm |
| Pallet gross height | 2 m |
| Pallet gross length | 120 cm |
| Pallet gross weight | 265 kg |
| Pallet gross width | 80 cm |
| Paper packaging weight | 286 g |
| Plastic packaging weight | 54 g |
| Plate depth | 10 cm |
| Plate width | 17 cm |
| Power | 1500 W |
| Power plug type | Type F |
| Product colour | Black |
| Products per master (outer) case | 4 pc(s) |
| Products per pallet | 60 pc(s) |
| Products per pallet layer | 12 pc(s) |
| Removable plate(s) | No |
| Sandwich making | No |
| Waffle form | Rectangular |
| Waffle pick included | No |
| Waste Electrical and Electronic Equipment (WEEE) compliance | Yes |
| Weight | 3.3 kg |
| Width | 286 mm |
