







Clatronic WA 3832 1 waffle(s) 1200 W Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Clatronic
- Κωδικός: AGDCLAOPK0024
- Βάρος(kg): 1.69kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 30.90cm x 15.40cm x 22.00cm
- EAN: 4006160648317
25,73€
Χωρίς ΦΠΑ: 20,75€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Baking surface | 20 cm |
| Cool touch handle(s) | Yes |
| Cord storage | Yes |
| Guarantee | G012M |
| Indication light | Yes |
| LED indicators | Yes |
| Manual | Yes |
| Non-slip feet | Yes |
| Non-stick coating | Yes |
| Number of waffles | 1 waffle(s) |
| On/off switch | Yes |
| Plate depth | 20 cm |
| Plate width | 20 cm |
| Power | 1200 W |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Storage position | Horizontal/Vertical |
| Thermostat | Yes |
| Vertical storage | Yes |
| Waffle form | Circle |
| Weight | 1.3 kg |
