









ProfiCook PC-WA 1314 5 waffle(s) 1200 W Black, Stainless steel
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: PROFICOOK
- Κωδικός: AGDPFOOPK0002
- Βάρος(kg): 1.70kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 15.00cm x 24.00cm x 30.00cm
- EAN: 4006160013146
28,91€
Χωρίς ΦΠΑ: 23,31€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Baking surface | 20 cm |
| Cool touch handle(s) | Yes |
| Guarantee | G012M |
| Housing material | Stainless steel |
| LED indicators | Power Heating |
| Non-slip feet | Yes |
| Non-stick coated plates | Yes |
| Non-stick coating | Yes |
| Number of waffles | 5 waffle(s) |
| Power | 1200 W |
| Product colour | Stainless steel Black |
| Vertical storage | Yes |
| Waffle form | Heart (shape) |
