







SodaStream Terra Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: SodaStream
- Κωδικός: WLONONWCRGSKJ
- Βάρος(kg): 3.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 20.00cm x 43.50cm
- EAN: 7290113763784
106,43€
Χωρίς ΦΠΑ: 85,83€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bottle material | Plastic |
| Carbonating bottle included | Yes |
| Carbonating bottle volume | 1 L |
| Carbonator charger capacity | 60 L |
| Carbonator charger included | Yes |
| Depth | 198 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 430 mm |
| Product colour | Black |
| Width | 134 mm |
