













SodaStream Gaia Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: SodaStream
- Κωδικός: WLONONWCRPSE6
- Βάρος(kg): 2.82kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 44.50cm x 20.00cm x 20.50cm
- EAN: 7290116742366
104,62€
Χωρίς ΦΠΑ: 84,37€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bottle material | Polyethylene terephthalate (PET) |
| Carbonating bottle included | Yes |
| Carbonating bottle volume | 1 L |
| Carbonator charger included | Yes |
| Depth | 198 mm |
| Easy to use | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 437 mm |
| Package depth | 200 mm |
| Package height | 440 mm |
| Package type | Box |
| Package width | 200 mm |
| Product colour | Black |
| Width | 198 mm |
