

















SodaStream ART Black, Steel
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: SodaStream
- Κωδικός: WLONONWCRFRGT
- Βάρος(kg): 3.85kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.50cm x 30.00cm x 45.00cm
- EAN: 7290113764439
137,29€
Χωρίς ΦΠΑ: 110,72€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bottle material | Plastic |
| Carbonating bottle included | Yes |
| Carbonating bottle volume | 1 L |
| Carbonator charger capacity | 60 L |
| Carbonator charger included | Yes |
| Depth | 245 mm |
| Doesn't contain | Bisphenol A (BPA) |
| Guarantee | G024M |
| Height | 425 mm |
| Product colour | Black Steel |
| Width | 145 mm |
