











Teesa Aroma 800 Automatic Coffee Maker 2 l
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: TEESA
- Κωδικός: AGDTSAEXP0001
- Βάρος(kg): 13.70kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 32.00cm x 57.00cm x 43.00cm
- EAN: 5901890064859
382,09€
Χωρίς ΦΠΑ: 308,14€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 220 -240 V |
| Adjustable coffee spout height range | 75 - 145 mm |
| Adjustable coffee strength | Yes |
| Adjustable grinder settings | Yes |
| Adjustable temperature | Yes |
| Appliance placement | Countertop |
| Auto-rinse & guided descaling | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Built-in grinder | Yes |
| Cappuccino making | Yes |
| Coffee beans capacity | 250 g |
| Coffee input type | Coffee beans Ground coffee |
| Coffee maker type | Fully-auto |
| Coffee making | Yes |
| Control type | Touch |
| Cord length | 1 m |
| Depth | 460 mm |
| Espresso making | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Height | 340 mm |
| Maximum operating pressure | 19 bar |
| Milk tank | No |
| Number of grinders | 1 pc(s) |
| Number of spouts | 1 |
| Power | 1500 W |
| Power consumption (max) | 1500 W |
| Product colour | Black |
| Product type | Espresso coffee machine |
| Removable drip tray | Yes |
| Touchscreen | Yes |
| Used capsules container capacity | 10 pc(s) |
| Water tank capacity | 2 L |
| Weight | 10 kg |
| Width | 240 mm |