











Melitta Aromafresh PRO X Semi-auto Drip coffee maker 1.25 L
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Melitta
- Κωδικός: WLONONWCRPTLO
- Βάρος(kg): 5.20kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 59.40cm x 52.30cm x 37.00cm
- EAN: 4006508225507
288,16€
Χωρίς ΦΠΑ: 232,39€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable coffee strength | Yes |
| Adjustable grinder settings | Yes |
| Anti-drip function | Yes |
| Appliance placement | Countertop |
| Auto power off | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Built-in grinder | Yes |
| Calc-clean function | Yes |
| Capacity in cups | 10 cups |
| Coffee filter | Yes |
| Coffee input type | Ground coffee Coffee beans |
| Coffee maker type | Semi-auto |
| Colour display | Yes |
| Compliance certificates | GS mark VDE CE |
| Control type | Buttons |
| Depth | 252 mm |
| Dishwasher-proof parts | Yes |
| Display type | TFT |
| Easy to clean | Yes |
| Grinder type | Ceramic grinder |
| Guarantee | F024M |
| Height | 463 mm |
| Illuminated on/off switch | Yes |
| Keep warm function | Yes |
| Keep warm function time | 60 min |
| Master (outer) case gross weight | 5.02 kg |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 4006508225507 |
| Master (outer) case height | 510 mm |
| Master (outer) case length | 290 mm |
| Master (outer) case width | 343 mm |
| Number of coffee strength settings | 5 |
| Number of grinder settings | 11 |
| Pallet gross height | 167.5 cm |
| Pallet gross length | 120 cm |
| Pallet gross weight | 145 kg |
| Pallet gross width | 80 cm |
| Pallet GTIN (EAN/UPC) | 4006508804696 |
| Power | 1130 W |
| Product colour | Black |
| Product type | Drip coffee maker |
| Removable water tank | Yes |
| Reservoir for brewed coffee | Jug |
| Timer | Yes |
| Visible water level | Yes |
| Water hardness selector | Yes |
| Water tank capacity | 1.25 L |
| Weight | 5.02 kg |
| Width | 268 mm |
