

































Krups Precision XP801T10 coffee maker Semi-auto Espresso machine 3 L
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Krups
- Κωδικός: WLONONWCROY06
- Βάρος(kg): 14.82kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 47.00cm x 41.00cm x 43.00cm
- EAN: 3016661178894
547,90€
Χωρίς ΦΠΑ: 441,86€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable coffee strength | No |
| Adjustable grinder settings | Yes |
| Adjustable temperature | Yes |
| Americano making | Yes |
| Appliance placement | Countertop |
| Built-in display | No |
| Built-in grinder | Yes |
| Capacity in cups | 2 cups |
| Cappuccino making | Yes |
| Coffee input type | Ground coffee |
| Coffee maker type | Semi-auto |
| Control type | Rotary Buttons |
| Country of origin | China |
| Depth | 334 mm |
| Espresso making | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Heating system | Thermoblock |
| Height | 312 mm |
| Hot water system | Yes |
| Hot water temperature levels | 3 |
| Latte making | Yes |
| Layers per pallet | 2 pc(s) |
| Lungo making | Yes |
| Milk adding type | Manual |
| Multi beverage | Yes |
| Number of grinder settings | 30 |
| Number of simultaneous brewing cups | 2 |
| Number of spouts | 2 |
| Number of temperature settings | 3 |
| Package depth | 388 mm |
| Package height | 410 mm |
| Package weight | 14 kg 14 kg |
| Package width | 444 mm |
| Product colour | Black Stainless steel |
| Product type | Espresso machine |
| Products per intermodal container (20ft) | 280 pc(s) |
| Products per intermodal container (40ft) | 560 pc(s) |
| Products per pallet | 4 pc(s) |
| Products per pallet layer | 2 pc(s) |
| Removable drip tray | Yes |
| Removable water tank | Yes |
| Reservoir for brewed coffee | Cup |
| Steam pipe | Yes |
| Temperature control type | Electronic |
| Two cups at once | Yes |
| Visible water level | Yes |
| Water filter | Yes |
| Water tank capacity | 3 L |
| Weight | 10.5 kg |
| Width | 413 mm |