



TEFAL Tastea Kettle | BJ551B10 | Tea Kettle | 1400 W | 1.5 L | Glass | 360 rotational base | Grey/White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Tefal
- Κωδικός: WLONONWCRCHHK
- Βάρος(kg): 2.24kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 27.50cm x 23.00cm x 28.50cm
- EAN: 3045387245818
110,28€
Χωρίς ΦΠΑ: 88,94€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 360° rotational base | Yes |
| Adjustable temperature | Yes |
| Cable length | 0.7 m |
| Capacity | 1.5 L |
| Control type | Buttons |
| Depth | 235 mm |
| Display | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Height | 270 mm |
| Keep warm function | Yes |
| Keep warm function time | 240 min |
| Power | 1430 W |
| Product colour | Grey White |
| Removable tea sieve | Yes |
| Temperature (max) | 100 C |
| Temperature (min) | 40 C |
| Weight | 1.42 kg |
| Width | 184 mm |
