































Tefal Sense KO6931 electric kettle 1.5 L 1800 W White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Tefal
- Κωδικός: WLONONWCRFRK9
- Βάρος(kg): 1.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 25.00cm x 18.00cm x 19.00cm
- EAN: 3045387243159
98,02€
Χωρίς ΦΠΑ: 79,05€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 360° rotational base | Yes |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Anti-calc filter | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Concealed heating element | Yes |
| Control type | Touch |
| Cord storage | Yes |
| Cordless | Yes |
| Country of origin | China |
| Filtering | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 251 mm |
| Keep warm function | Yes |
| Keep warm function time | 30 min |
| Maximum input power | 1800 W |
| Number of temperature settings | 5 |
| Package depth | 209 mm |
| Package height | 235 mm |
| Package weight | 1.72 kg |
| Package width | 154 mm |
| Power | 1800 W |
| Power consumption (typical) | 1800 W |
| Power plug type | Type C |
| Power source | AC |
| Product colour | White |
| Removable filter | Yes |
| Water level indicator | Yes |
| Water tank capacity | 1.5 L |
| Weight | 1.04 kg |
| Width | 157 mm |
