

























Tefal Includeo KI5338 electric kettle 1 L 2400 W Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Tefal
- Κωδικός: WLONONWCRPAIO
- Βάρος(kg): 1.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 21.60cm x 19.40cm x 22.50cm
- EAN: 3045387243227
73,41€
Χωρίς ΦΠΑ: 59,20€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 360° rotational base | Yes |
| Anti-calc filter | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Control type | Buttons |
| Cord storage | Yes |
| Cordless | No |
| Country of origin | China |
| Depth | 233 mm |
| Good spout filling | No |
| Guarantee | G024M |
| Height | 200 mm |
| Housing material | Plastic |
| Indication light | Yes |
| Layers per pallet | 2 pc(s) |
| Lid opening type | Button |
| On/off switch | Yes |
| Package depth | 232 mm |
| Package height | 200 mm |
| Package weight | 1.42 kg |
| Package width | 166 mm |
| Pallet gross height | 100 cm |
| Pallet gross length | 120 cm |
| Pallet gross weight | 97 kg |
| Pallet gross width | 80 cm |
| Power | 2400 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Black |
| Products per pallet | 72 pc(s) |
| Products per pallet layer | 36 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Removable filter | Yes |
| Water level indicator | Yes |
| Water tank capacity | 1 L |
| Weight | 980 g |
| Width | 166 mm |
