































Severin WK 3422 electric kettle 1.7 L 3000 W Stainless steel
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: SEVERIN
- Κωδικός: WLONONWCRPBE5
- Βάρος(kg): 2.46kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 32.30cm x 25.50cm x 20.00cm
- EAN: 4008146033919
165,68€
Χωρίς ΦΠΑ: 133,61€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 360° rotational base | Yes |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Control type | Buttons, Rotary |
| Cord length | 0.75 m |
| Cordless | Yes |
| Country of origin | China |
| Depth | 215 mm |
| Display | LED |
| Filtering | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 27 mm |
| Hinged lid | Yes |
| Housing material | Glass, Stainless steel |
| Illumination | Yes |
| Keep warm function | Yes |
| Keep warm function time | 60 min |
| Lid opening type | Button |
| Non-slip feet | Yes |
| Number of temperature settings | 12 |
| Overheat protection | Yes |
| Package depth | 200 mm |
| Package height | 320 mm |
| Package weight | 2.54 kg |
| Package width | 250 mm |
| Power | 3000 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Stainless steel |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Removable filter | Yes |
| Water level indicator | Yes |
| Water tank capacity | 1.7 L |
| Weight | 2.03 kg |
| Wide opening lid | Yes |
| Width | 230 mm |
