
Russell Hobbs Eden 27360-70 - electric kettle, 1.7 l (white)
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Russel Hobbs
- Κωδικός: AGDRUSCZE0077
- Βάρος(kg): 1.16kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 24.00cm x 23.00cm x 17.00cm
- EAN: 5038061163186
38,14€
Χωρίς ΦΠΑ: 30,76€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Capacity | 1.7 L |
| Depth | 225 mm |
| Guarantee | F012M |
| Handle colour | White Stainless steel |
| Height | 252 mm |
| Housing colour | White |
| Lid opening type | Button |
| On/off switch | Yes |
| Package depth | 171 mm |
| Package height | 230 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 1.16 kg |
| Package width | 228 mm |
| Power | 2400 W |
| Water level indicator | Yes |
| Weight | 890 g |
| Width | 156 mm |
