



ProfiCook PC-WKS 1322 G electric kettle 1.7 L 2200 W Black, Transparent
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: PROFICOOK
- Κωδικός: AGDPFOCZE0012
- Βάρος(kg): 1.46kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.50cm x 20.50cm x 25.00cm
- EAN: 4006160046694
25,45€
Χωρίς ΦΠΑ: 20,53€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 360° rotational base | Yes |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Adjustable thermostat | No |
| Auto power off | Yes |
| Boil-dry protection | Yes |
| Cordless | No |
| Guarantee | G012M |
| Hinged lid | Yes |
| Housing material | Glass, Stainless steel |
| Illumination | Yes |
| Overheat protection | Yes |
| Power | 2200 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Translucent, White Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Water level indicator | Yes |
| Water tank capacity | 1.7 L |
