





Philips Daily Collection HD9350/90 electric kettle 1.7 L 2200 W Stainless steel
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Philips
- Κωδικός: AGDPHICZE0075
- Βάρος(kg): 1.36kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 22.50cm x 24.00cm
- EAN: 8710103817253
48,47€
Χωρίς ΦΠΑ: 39,09€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 360° rotational base | Yes |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 220 V |
| Adjustable thermostat | No |
| Audible ready signal | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Boil-dry protection | Yes |
| Capacity | 1.7 L |
| Concealed heating element | Yes |
| Cord length | 0.75 m |
| Cord storage | Yes |
| Cordless | Yes |
| Ergonomic grip | Yes |
| Filtering | Yes |
| Good spout filling | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Housing material | Stainless steel, Polypropylene (PP) |
| Non-slip feet | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Package depth | 228 mm |
| Package height | 244 mm |
| Package width | 198 mm |
| Power | 2200 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Stainless steel |
| Water level indicator | Yes |
| Water tank capacity | 1.7 L |
| Wide opening lid | Yes |
