













Philips 5000 series Series 5000 HD9339/80 Glass kettle
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Philips
- Κωδικός: AGDPHICZE0084
- Βάρος(kg): 1.70kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 31.50cm x 23.50cm x 23.50cm
- EAN: 8710103940302
54,67€
Χωρίς ΦΠΑ: 44,09€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 360° rotational base | Yes |
| AC input frequency | 50-60 Hz |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Adjustable thermostat | No |
| Auto power off | Yes |
| Boil-dry protection | Yes |
| Bowl capacity | 1.7 L |
| Cord length | 0.75 m |
| Cord storage | Yes |
| Cordless | Yes |
| Dangerous goods | No |
| Depth | 146 mm |
| Filter material | Nylon |
| Guarantee | F024M |
| Height | 248 mm |
| Housing material | Glass, Stainless steel |
| Illuminated on/off switch | Yes |
| Indication light | Yes |
| Non-slip feet | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Package depth | 230 mm |
| Package height | 312 mm |
| Package weight | 548.8 g |
| Package width | 230 mm |
| Power | 2200 W |
| Power LED | Yes |
| Power source | AC |
| Removable lid | Yes |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Water level indicator | Yes |
| Water tank capacity | 1.7 L |
| Weight | 1.15 kg |
| Width | 233 mm |
