







Maestro MR061 electric kettle 1.7 L 2200 W Transparent, White
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Maestro
- Κωδικός: AGDMEOCZE0158
- Βάρος(kg): 1.20kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 17.80cm x 21.30cm x 25.00cm
- EAN: 4897144672950
19,53€
Χωρίς ΦΠΑ: 15,75€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Auto power off | Yes |
| Concealed heating element | Yes |
| Control type | Buttons |
| Guarantee | G024M |
| Hinged lid | Yes |
| Housing material | Glass |
| Illumination | Yes |
| Lid opening type | Button |
| On/off switch | Yes |
| Overheat protection | Yes |
| Power | 2200 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Translucent, White White |
| Shape | Jug shape |
| Water level indicator | Yes |
| Water tank capacity | 1.7 L |