









Maestro MR038 electric kettle 1.7 L 2000 W Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Maestro
- Κωδικός: AGDMEOCZE0148
- Βάρος(kg): 0.95kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 16.50cm x 22.00cm x 22.00cm
- EAN: 4897144675869
17,39€
Χωρίς ΦΠΑ: 14,03€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 360° rotational base | Yes |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Auto power off | Yes |
| Concealed heating element | Yes |
| Control type | Buttons |
| Ergonomic grip | Yes |
| Filtering | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Hinged lid | Yes |
| Indication light | Yes |
| Manual | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Overheat protection | Yes |
| Power | 2000 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Black |
| Shape | Jug shape |
| Water level indicator | Yes |
| Water tank capacity | 1.7 L |
| Wide opening lid | Yes |