





KitchenAid 5KEK1701EAC electric kettle 1.7 L 2400 W Cream
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: KitchenAid
- Κωδικός: AGDKITCZE0025
- Βάρος(kg): 1.98kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 19.50cm x 32.00cm x 25.50cm
- EAN: 5413184907891
173,84€
Χωρίς ΦΠΑ: 140,20€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 360° rotational base | Yes |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Anti-calc filter | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Control type | Lever |
| Cordless | Yes |
| Current | 10.9 A |
| Depth | 162 mm |
| Filtering | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 254 mm |
| Housing material | Plastic, Stainless steel |
| Number of temperature settings | 7 |
| Package depth | 256 mm |
| Package height | 404 mm |
| Package weight | 1.7 kg |
| Package width | 196 mm |
| Power | 2400 W |
| Product colour | Cream |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Removable filter | Yes |
| Shape | Jug shape |
| Water tank capacity | 1.7 L |
| Weight | 1.4 kg |
| Width | 216 mm |
