





















Electric kettle Nedis KAWK510EYW 1.7L Yellow
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: nedis
- Κωδικός: WLONONWCRMPAL
- Βάρος(kg): 1.38kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.20cm x 24.10cm x 17.20cm
- EAN: 5412810451142
106,62€
Χωρίς ΦΠΑ: 85,99€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 360° rotational base | Yes |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Adjustable thermostat | No |
| Anti-calc filter | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Boil-dry protection | Yes |
| Cord length | 0.75 m |
| Cord storage | Yes |
| Cordless | Yes |
| Depth | 160 mm |
| Guarantee | F024M |
| Height | 252 mm |
| Housing material | Steel |
| Keep warm function | No |
| Package depth | 170 mm |
| Package height | 250 mm |
| Package width | 200 mm |
| Power | 2200 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Yellow |
| Water level indicator | Yes |
| Water tank capacity | 1.7 L |
| Weight | 1.2 kg |
| Width | 205 mm |
