











Tefal KO2M04CH electric kettle 1.7 L 2400 W Blue
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Tefal
- Κωδικός: AGDTEFCZE0072
- Βάρος(kg): 1.31kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 22.50cm x 19.00cm x 24.00cm
- EAN: 3045387250508
42,23€
Χωρίς ΦΠΑ: 34,05€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Anti-calc filter | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Depth | 160 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 246 mm |
| On/off switch | Yes |
| Power | 2400 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Blue |
| Water level indicator | Yes |
| Water tank capacity | 1.7 L |
| Weight | 1.02 kg |
| Width | 243 mm |
