

























Electric kettle MAESTRO MR-061 (MR-061-BLACK) Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Maestro
- Κωδικός: AGDMEOCZE0157
- Βάρος(kg): 1.21kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.00cm x 21.00cm x 25.00cm
- EAN: 4897144672943
19,97€
Χωρίς ΦΠΑ: 16,11€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 360° rotational base | Yes |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Adjustable thermostat | No |
| Auto shut-off | Yes |
| Backlight | Yes |
| Concealed heating element | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Housing material | Glass, Polycarbonate (PC) |
| Input voltage | 220 - 240 V |
| Lid opening type | Button |
| Overheat protection | Yes |
| Power | 1850-2200 W |
| Product colour | Black |
| Warnings | Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply. Avoid contact with water when using. Do not leave the unit unattended during operation. |
| Water level indicator | Yes |
| Water tank capacity | 1.7 L |