









Maestro MR-056-Grey Glass Electric Kettle 1.7 L
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Maestro
- Κωδικός: AGDMEOCZE0154
- Βάρος(kg): 1.12kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.00cm x 21.20cm x 24.00cm
- EAN: 4897144675838
16,90€
Χωρίς ΦΠΑ: 13,63€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Auto power off | Yes |
| Control type | Lever |
| Guarantee | G024M |
| Housing material | Glass |
| Interior lighting | Yes |
| Maximum power | 2200 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Transparent Grey White |
| Warnings | Do not leave the unit unattended during operation. Avoid contact with water when using. Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply. |
| Water tank capacity | 1.7 L |