















Mesko MS 1353 Metal Electric Kettle 1.8 L
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Adler
- Κωδικός: AGDADLCZE0146
- Βάρος(kg): 1.05kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.20cm x 16.00cm x 20.00cm
- EAN: 5905575910318
21,84€
Χωρίς ΦΠΑ: 17,62€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Auto power off | Yes |
| Control type | Lever |
| Cord length | 0.75 m |
| Guarantee | F024M |
| Housing material | Stainless steel Stainless steel INOX |
| Maximum power | 1500 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Steel Black |
| Warnings | Do not leave the unit unattended during operation. Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply. Avoid contact with water when using. |
| Water tank capacity | 1.8 L |