





























Adler AD 1381 electric kettle
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Adler
- Κωδικός: AGDADLCZE0148
- Βάρος(kg): 0.59kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 17.20cm x 16.20cm x 13.60cm
- EAN: 5905575908032
15,10€
Χωρίς ΦΠΑ: 12,18€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Boil-dry protection | Yes |
| Control type | Buttons |
| Cord length | 0.7 m |
| Cordless | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Heating element material | Stainless steel |
| Housing material | Plastic |
| Indication light | Yes |
| Power | 900 W |
| Power plug type | Type E/F |
| Power source | AC |
| Product colour | White |
| Water tank capacity | 0.5 L |