











MAESTRO MR-012-BEIGE electric kettle 1 L 1100 W Beige, White
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Maestro
- Κωδικός: AGDMEOCZE0171
- Βάρος(kg): 0.80kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 19.00cm x 17.50cm x 16.50cm
- EAN: 4897144672820
16,57€
Χωρίς ΦΠΑ: 13,36€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Anti-calc filter | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Concealed heating element | Yes |
| Control type | Buttons |
| Guarantee | G024M |
| Housing material | Plastic |
| Keep warm function | No |
| Overheat protection | Yes |
| Power | 900-1100 W |
| Power source | AC |
| Product colour | White Beige |
| Warnings | Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply. Avoid contact with water when using. Do not leave the unit unattended during operation. |
| Water level indicator | Yes |
| Water tank capacity | 1 L |