

















Concept RK-2390 Electric kettle 1.7 L 2200 W
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Concept
- Κωδικός: AGDCNCCZE0046
- Βάρος(kg): 1.04kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 17.50cm x 21.00cm x 22.50cm
- EAN: 8595631079201
28,60€
Χωρίς ΦΠΑ: 23,06€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 360° rotational base | Yes |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Auto power off | Yes |
| Cordless | No |
| Depth | 154 mm |
| Guarantee | F012M |
| Height | 238 mm |
| Housing material | Plastic |
| Lid opening type | Manual |
| Power | 1850-2200 W |
| Product colour | White |
| Warnings | Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply. Do not leave the unit unattended during operation. Avoid contact with water when using. |
| Water level indicator | Yes |
| Water tank capacity | 1.7 L |
| Weight | 880 g |
| Width | 218 mm |
