



ProfiCook PC-WKS 1322 G electric kettle 1.7 L 2200 W Silver, Black, Transparent
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: PROFICOOK
- Κωδικός: AGDPFOCZE0013
- Βάρος(kg): 1.47kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 25.10cm x 21.20cm x 18.80cm
- EAN: 4006160040654
25,45€
Χωρίς ΦΠΑ: 20,53€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 360° rotational base | Yes |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Adjustable thermostat | No |
| Auto power off | Yes |
| Boil-dry protection | Yes |
| Concealed heating element | Yes |
| Control type | Lever |
| Cord storage | Yes |
| Cordless | Yes |
| Guarantee | G012M |
| Hinged lid | Yes |
| Housing material | Glass, Stainless steel |
| Illuminated on/off switch | Yes |
| Illumination | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Overheat protection | Yes |
| Power | 2200 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Transparent Inox |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Shape | Jug shape |
| Spring lid | Yes |
| Warnings | Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply. Avoid contact with water when using. Do not leave the unit unattended during operation. |
| Water level indicator | Yes |
| Water tank capacity | 1.7 L |
| Wide opening lid | Yes |
