









Electric kettle Maestro MR-023 (MR-023-GREEN) Green
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Maestro
- Κωδικός: AGDMEOCZE0165
- Βάρος(kg): 1.42kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.20cm x 22.20cm x 26.80cm
- EAN: 4897144676026
28,83€
Χωρίς ΦΠΑ: 23,25€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Double wall | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Housing material | Polypropylene (PP) Borosilicate glass |
| Input voltage | 220 - 240 V |
| Keep warm function | Yes |
| Kettle interior material | Stainless steel 304 |
| Lead cable length | 0,7 m |
| Power | 1800 - 2200 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Green |
| Temperature control | Yes |
| Temperature settings | 4 |
| Warnings | Avoid contact with water when using. Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply. Do not leave the unit unattended during operation. |
| Water level indicator | Yes |
| Water tank capacity | 1.7 L |
