









Maestro MR-041-White Electric Kettle 1,7 L
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Maestro
- Κωδικός: AGDMEOCZE0151
- Βάρος(kg): 0.98kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 16.50cm x 21.00cm x 22.00cm
- EAN: 4897144675890
17,87€
Χωρίς ΦΠΑ: 14,41€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Auto power off | Yes |
| Control type | Lever |
| Guarantee | G024M |
| Housing material | Plastic |
| Maximum power | 2000 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Black White |
| Warnings | Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply. Avoid contact with water when using. Do not leave the unit unattended during operation. |
| Water tank capacity | 1.7 L |