











MAESTRO MR-041 (MR-041-RED) electric kettle 1.7 L 2000 W Black, Red
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Maestro
- Κωδικός: AGDMEOCZE0150
- Βάρος(kg): 0.98kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 16.50cm x 20.50cm x 22.00cm
- EAN: 4897144675883
17,39€
Χωρίς ΦΠΑ: 14,03€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 360° rotational base | Yes |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Adjustable thermostat | No |
| Anti-calc filter | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Boil-dry protection | No |
| Concealed heating element | Yes |
| Control type | Buttons |
| Guarantee | G024M |
| Housing material | Plastic |
| Keep warm function | No |
| Overheat protection | Yes |
| Power | 2000 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Red Black |
| Warnings | Avoid contact with water when using. Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply. Do not leave the unit unattended during operation. |
| Water level indicator | Yes |
| Water tank capacity | 1.7 L |